| JokerulSmecher007 a întrebat:

am fost pe afara si mi-a scos cineva fara sa stiu cartela din telefon.Se poate dezactiva si apoi sa primesc alta de la Orange?
PS:nu sunt pe abonament

2 răspunsuri:
| Miruna2080 a răspuns:

Mergi la sediul lor (Orange) si ii intrebi daca o poti bloca pentru ca ti-a fost furata, dar in schimb alta nu primesti pentru ca nu este vina lor.doar daca iti cumperi alta

| JokerulSmecher007 explică (pentru Miruna2080):

Si pot sa cumpar alta cu acelasi numar? Sau macar sa imi recuperez numerele de pe vechea cartela...Pot?