| Mademoiselle a întrebat:

Am iPhone 4s, iOS 7, de aseară mi-a apărut sus langa baterie un lacat cu o sageata in jurul lui, imaginile nu mi se mai rotesc, cine știe ce pot face ca sa rezolv problema?

5 răspunsuri:
| SebastianCMT a răspuns:

Dai un restart la telefon (tii apasat butonul rotund si butonul de inchidere in acelasi timp pana cand se inchide singur si se redeschide.

| Mademoiselle explică (pentru SebastianCMT):

Tot apare sad

| SebastianCMT a răspuns (pentru Mademoiselle):

Cel mai bine te duci cu el de unde l-ai cumparat sau undeva la un servis de reparatii. De obicei la erori de genul se da restart.

| YoshiFan a răspuns:

NU am iOS 7 dar stiu raspunsul. Ai rotatia blocata. Deschide Control Center (tragi de jos de tot in sus). Acolo vei avea 5 optiuni in cercuri: Mod Avion, Wi-Fi, Bluetooth, Nu Deranjati, Blocare Rotatie. Selecteaza ultima optiune. Daca blocarea este dezactivata, pictograma trebuie sa fie neagra. Mult noroc!
PS: La Control Center vei avea o multime de optiuni foarte utile pentru control rapid!

| Justin_Justi_1996 a răspuns (pentru YoshiFan):

Si la mine era la fel nu stiam de la ce este este un raspuns folositor felicitari