| AnonimusAnonim314 a întrebat:

Am o cartela sd de 4 gb si cand o bag in telefon si dau click pe fisierele care le contine se blocheaza galeria foto....asta mi se intampla si pe alte telefoane. Cum as putea sa recuperez continutul cartelei?

1 răspuns:
| bistrita1984 a răspuns:

Incearca in cititor de carduri, s-au in laptop care are asa ceva, s-au in modem de net care are si cititor de carduri, in camera foto-video asta daca are memorie interna si save acolo...is mai multe variante