| Seletchi_Andrada_1993 a întrebat:

am o intrebare, cum as putea afla nr de telefon de pe o cartela Orange, atata timp cat ea e blocata cu PUK. Am nevoie de nr de telefon pentru a afla PUK-ul si a o debloca, oare ar fi vreo sansa sa aflu care e nr de telefon? ( nu merita sa imi ziceti sa sun la nu stiu ce nr, telefonul nu citeste cartela pana nu introduc PUK-ul )

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Cartela are ea un card pe care e scris puk pin acolo e si numarul daca ai pierdut aia si e o cartela simpla( fara abonament) nu mai are rost sa incerci ca n-ai cum doar poate zi unui prieten sa iti zica nr tau.