| Lorenna88 a întrebat:

Buna
Am o intrebare
Imi fac poze cu RETRICA apoi pozele nu se salveaza
De ce?
Ce trebuie sa fac ca sa se salveze?
Ajutati-ma
Funda

4 răspunsuri:
| Ayuu a răspuns:

Ar trebui să-ți apară după ce faci poza o chestie pe care trebuie să dai save. poți și de la setări sa dai direct sa ti se salveze fara sa mai dai pe save

| MalinaIoana a răspuns:

Daca inchizi aplicatia pur si simplu, nu se salveaza. trebuie sa ai un buton de salvare... cauta "save" pe undeva.

| laur3003 a răspuns:

Trebuie sa dai pe butonul de inapoi si o sa iti apara o banda verde sus cu "save". Daca nu apare aia inseamna ca nu ai aplicatia actualizata.Si eu folosesc retrica si aveam aceeas problema.

| Alexutzu13n a răspuns:

Da tu save. Funda?