| Bogdy4Boss a întrebat:

nu stiu de ce retrica imi salveaza pozele numai daca am sursa de internet. Daca nu am internet nu salveaza pozele. De ce?

Ps: telefonul este cumparat acum cateva saptamani de la flanco marca este: Evolio M5 si nu stiu de ce nu poy opei wifi eu il opresc si se porneste singur iar...
Va rog ajutati-ma ca sunt la mare si sunt mort fara retrica!
Dau fundita cine ma ajuta.

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Încearcă să-i dai un reset factory. De obicei asta rezolvă bug-urile.

| Bogdy4Boss explică:

Va rog sa ma scuzati pentru greselile gramaticale am scris dupa telefon si nu am citit inainte sa postez, am citit dupa.
Va rog ajutati-ma!