| Gabriela_Lamer_1968 a întrebat:

Am o intrebare! O persoana poate sa comunice cu alta chiar daca nu o are la contacte sau cealalta e blocata la prieteni pe whatsapp sau messenger? Daca da, unde stau ascunse mesajele sau apelurile pe mobil zte ca nu se afiseaza nicaieri!

3 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Da, poate sa comunice. Mesajele de pe Wapp, de pe messenger sau de pe telefon? Apelurile nu se pot ascunde, se pot șterge. Mesajele la fel nu se pot ascunde se pot șterge sau se poate pune un cod de siguranță în caz ca vrea cineva in afara de tine sa le citească. Mesajele de pe messenger țin minte ca se puteau arhiva, deci cauți în arhiva. Dacă mai exista funcția asta. Și data viitoare când pui o întrebare încearcă sa fi mai explicita ca nu prea se înțelege ce întrebi. Asta dacă vrei sa îți și răspundă lumea. Bafta

| Gabriela_Lamer_1968 explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Multumesc! Dar totusi unde se arhiveaza pe telefon zte? Asta in cazul in care poate stii?

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru Gabriela_Lamer_1968):

Nu tine de telefon. Tine de aplicație, de Facebook. Aplicația țin minte ca avea opțiunea de a arhiva mesajele. Acum nu cred ca o mai are sau nu o găsesc eu. Totuși, ce vrei sa afli mai exact? Poate reusesc sa te ajut cumva.