| xdya94 a întrebat:

Buna am o mare problema. Mi-am schimbat parola la telefon si am uitat-o. Apoi am gresit-o si acum scrie,, iPhone dezactivat conecteaza la iTunes" multi zic ca nu se poate face nimic... Este adevarat chiar nu se poate face nimic? crying

5 răspunsuri:
| pitbullbulterier a răspuns:

Du-te acolo de unde l-ai luat, sau du-te la cineva sa til decodeze la Vodafon, Orange

| twix15 a răspuns:

Du-te la Orange, dai 30 lei si ti-l decodeaza. happy alta data fi mai atent/a cand iti pui parola happy

| xdya94 explică (pentru twix15):

Multi zic ca nu se mai poate face... dar o sa incerc

| xdya94 explică (pentru twix15):

Si totusi stii sigur ca merge asa? happy

| xdya94 explică:

Incerc si asa...