| Elenasays a întrebat:

Bună!
Am o nelămurire în legătură cu telefonul meu,un Vodafone smart mini.
Acum câteva luni,puteam trage melodii de pe PC pe telefon fără probleme,doar că nu aveam idee cum pot să transfer imagini.
Acum însă,am încercat să transfer nişte melodii,calculatorul îmi citeşte driverul deoarece se aude acel sunet când conectez dispozitivele.
În panoul cu notificări pot să schimb tipul conecţiunii ( PTP *cameră foto* sau MTP *dispozitiv media*).
Deşi acum pot să trag fotografii, nu mai pot transfera melodii.
Nu ştiu ce să fac.Mă puteţi ajuta?
Mulţumesc anticipat.

1 răspuns:
| Rockat a răspuns:

Bună, eu am un Vodafone Smart 3 si folosesc Mobogenie, mi-a fost recomandat din ceva cărticică. http://www.mobogenie.com/