| mirela15 a întrebat:

Am o problema, am activat de pe telefonul meu o aplcatie de la Orange ca sa imi trimita in fiecare zi un mesaj cu horoscop. Cum as putea sa o dezactivez? Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange Info 311 este un serviciu cu tarifare suplimentara care ofera informatii din diverse domenii. Dezactivarea unor programari Orange Info se poate realiza:

- prin apel la 411 (apel gratuit);

- din meniul SIM Toolkit - de la optiunea OrangeInfo (anularea este insa disponibila pentru fiecare tip de programare in parte);

- prin mesaj scris gratuit cu continutul ANULTOT catre 311 - aceasta comanda anuleaza toate programarile (sintaxa comenzii de anulare trebuie sa contina doar ANULTOT, fara alte semne de punctuatie);

- de pe pagina WEB/ Servicii/ Info 311/ programare Info 311 pe web.