| euAnonim100 a întrebat:

Buna ziua!
As vrea sa ma interesez de ceva pentru o cunostinta:
Respectiva persoana a activat serviciul Orange Info, horoscop zilnic pentru 2 zodii... nu mai stiu care, dar ma rog... M-a rugat sa le dezactivez (apropo, nici macar nu stia ca se plateste, pana sa ii zic eu). Ok, am intrat la Orange Info, la fiecare zodie in parte, apoi am selectat "Anuleaza". Bun, am primit 2 mesaje, in care mi se zicea ca serviciul a fost dezactivat! Dar ce sa vezi?! In dimineata urmatoare ma contacteaza si imi spune ca a primit din nou mesaje cu horoscopul! Bine, m-am interesat si i-am spus sa trimita un mesaj gratuit la 311 (sau ceva de genul) cu textul ANULTOT. A trimis si a primit mesaj ca serviciile au fost dezactivate! Chestia e ca azi dimineata intreb daca a mai primit mesaje, si ce crezi?! Iar a primit!
Va rog sa imi spuneti ce as mai putea face, pentru ca nu se mai dezactiveaza!
Promit ca voi reveni cu modelul telefonului, dupa ce intreb!
Va multumesc anticipat si dau funda, sau chiar vot!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rog sa ne trimiti un mesaj privat cu numarul la care faci referire. Vom verifica situatia si vom reveni la tine cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| euAnonim100 explică:

Apropo! Nu e pe abonament! E pe PrePay!

| euAnonim100 explică:

Iar modelul este marca italienesaca: Komu k3.