| Petronela_Larisa_2000 a întrebat:

Am o problema cu telefonul, am un iPhone 5s. Si de cateva ore daca stau mult in orice aplicatie si intru pe Facebook si snapchat mi se vede foarte sters cealalta aplicatie in care am stat mai mult, de exemplu yt pe acea aplicatie pe care stau la momentul acela. Nu prea stiu cum sa explic. Dar mai pe scurt: daca am stat mult pe orice aplicatie si intru de exemplu pe snapchat, unde sunt culori mai inchise mi se vede foarte sters si incetosat cealalta aplicatie pe care am stat putin mai mult. Ma poate ajuta cineva? Nu prea as vrea sa merg din prima la service pentru telefoane. Apropo, am si folie de sticla pe telefon. Eu cred ca este de la display, dar nu stiu. Va rog ajutati-ma. Dau funda. Multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

E posibil să fie de la display. Înlocuiește display-ul și vezi dacă o să-ți facă la fel.

| Petronela_Larisa_2000 explică (pentru OnuOnulică):

Eu vreau sa stiu si din ce cauza. Ma duc maine sa vad ce imi spun cei de la service. Multumesc pentru raspuns!

1 răspuns: