| Elena_Maria_2002 a întrebat:

am o problema cu telefonul, dintr-o data nu i-a mai mers touch-ul si nu stiu ce trebuie sa fac, va rog, ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| asdfq a răspuns:

Da-i rstart laa soft. se face printr-o combinatie de butoane. cauti pe internet modelul si cum sa il resetezi

| TheSuspect a răspuns:

Hard reset inchizi telefonul scoti bateria apesi butonul de 2, 3 ori sa se descarce complet iar pui totul la loc si tii apasat power button + volume up + home button toate in acelasi timp depinde de model cauti pe net how to hard reset si modelul