| coco1molly a întrebat:

am o problema la descarcarea unui joc (My Talking Angela) de fiecare data cand il descarc, se ia, ajunge la 100%, apoi ii spune ca nu se ppate descarca din cauza unei erori (911). Telefonul meu este Allview Viper S, dar pe alte telefoane Allview acest joc merge perfect... Am incercat sa opresc aplicatia de mgazin play si sa golesc istoricul, dar degeaba. Daca stiti altcumva, ce as putea face ar fi super. Multumesc!

7 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Nu are legatura spatiul, am avut si eu problema aceasta, nu prea ai cum sa o rezolvi, dar poti sa descarci tot ce vrei atat timp cat ai spatiu si iti spun aici cum, intri la aplicatii te duci la google play si dai dezinstalare actualizari apoi te duci, intri si descarci jocul insa el o sa se actualizeze singur mereu si va trebui sa faci asta de fiecare data cand vei vrea sa descarci ceva.

| coco1molly explică (pentru Vvistula):

Spatiul este destul. Am card de memorue si tot cr instalez se instaleaza acolo. Eu vreau sa-mi iau jocul de pe magazin play, dar nu pot...

| Vvistula a răspuns (pentru coco1molly):

Am zis ca nu are leg cu spatiul, ti am explicat cum

| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Incearca o resetare la telefon.Doar la setari ca sa nu pierzi datele din el

| BiancaLittleWitch01 a răspuns:

Nu ai spatiu destul, intra in setari, stocare si daca ai card, bifeaza-l, ca orice instalatie sa ti se salveze in card. Deci, eroare iti da, pentru ca jocul are o memorie mare, iar tu nu ai suficient spatiu disponibil happy

| George_Ilie_2000 a răspuns:

Eu cand descarc jocul (My Talking Tom) ami merge apoi ami apare din pacate My tom talking s-a oprit de ce ami face asa cu pot rezolva problema?

| Maria_Iza_1977 a răspuns:

Nici eu nu reusesc sa descarc nici my tom si nici angela! Dar am putut tot pe acest dispozitiv! Acum imi zice ca nu e compatibil deci nici macar nu imi da butonul de instalati! Am 3 app de curatat tableta, am inchis app care ruleaza, am dezinstalat actualizarile de la magazin play, readucandu.l la forma din fabrica si nimic! Ma puteti ajuta va rog frumos?