| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o problema la Lenovo A606. Am schimbat imaginea de fundal dar nu s-a schimbat si la ecranul de blocare.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nici o problema, poti sa-ti selectezi o poza de fundal si una diferita la ecranul de blocare, asa e la unele telefoane

| Ioana_Andreea_1999_o1Mr a răspuns (pentru anonim_4396):

Da dar degeaba ca nu se schimba... E aceeași poza de când am schimbat telefonul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unele telefoane au mai multe modalitati de schimbare a fotografiei.
De unde ai pus-o pe cea de fundal trebuie sa ai obtinea de a o pune si la blocare/deblocare!