| PandaBear a întrebat:

Am o problema si as dori sa ma ajutati; nu mi-am incarcat telefonul de cateva luni ( sunt pe Orange ) si nu stiu de ce, dar nu imi merge netul pe telefon. Mi-am trimis de pe site-ul lor setarile pe telefon si tot nu merge. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

laughingAcuma mi-am dat seama. Dupa ce instalezi setarile inchide si redeschide telefonul! De fiecare data uit asta.

3 răspunsuri:
| mola a răspuns:

Poate te afli intr-o zona fara internet.

| NevastuicAaA a răspuns:

Pai cum vrei sa mearga daca nu mai ai internet? Sa teminat optiunea=fara internet.

| PandaBear explică (pentru NevastuicAaA):

Am uitat sa scriu ca mi-am incarcat dupa ce, timp de cateva luni, nu l-am avut incarcat.winking

| NevastuicAaA a răspuns (pentru PandaBear):

laughingAcuma mi-am dat seama. Dupa ce instalezi setarile inchide si redeschide telefonul! De fiecare data uit asta.