| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună,am observat că ecranul telefonului meu se dezlipește dintr-o parte...ce as putea face?
L-as putea lipi cu super glue?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-l la un centru de reparat telefoane, ca-i posibil ca bateria sa fie umflata si sa impinga ecranul, afara din cadru.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu iti pasa prea mult de ai ai putea sa il lipesti si cu super glue

| VoidEternal a răspuns:

Nu cu super glue. Exista adeziv special pentru telefoane pe baza de apa. Daca vrei sa nu-l deteriorezi si mai tare si tii la el, mergi cu el la service. Nu cred ca te costa mult daca nu sunt si alte probleme in spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine du-l la un service specializat dacă vrei să-l salvezi.