| Copila2016 a întrebat:

am primit o tableta Allview Vivai701g de la reparat la schimb cu Samsung galaxy tab 3 lite care nu-i mai putea face nimic la microfonul ei. samsungul a costat 800 lei si asta costa 400 lei si e si proasta, m-a tinut cu samsungul 2 luni la reparat si cand mi-a adus-o acasa era sparta si am bagat-o la incarcat dar nu a mers si am dato inapoi si ala a zis ca nu se mai poate face nimic cu ea si mi-a dat Allview-ul de care ziceam ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Copila2016 explică:

Frumos canal de Youtube, ma abonez cu placere, in curand o sa faci 1755 abonati ca mine -https://www.youtube.com/channel/UCGzPDW9WCxRTwZxT3pzbYHA mult noroc.

| May2001 a răspuns:

Pt început du-te și vorbește cu ei. Spune-le nemulțumirea ta și dacă e nevoie ameninta-i cu protecția consumatorului. Dacă chiar nu se rezolva nimic poți pe bune sa merg la protecția consumatorilor. Sper ca te-am ajutat laughing