| babigirl a întrebat:

Bună,am s3 neo. aş dori un program ceva,pentru a merge telefonul mai rapid, si pentru a avea altă temă! Mă poate ajuta cineva? Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Instalezi go launcher si din android market scoti teme gratuite, telefon cu viteza mai rapida nu e doar un cleaner pentru a elimina ceea ce nu e de utilitate in el

| Seby911 a răspuns:

Pentru tema poti cauta un Launcher, Go Launcher sau Nova Launcher. Si program, cel mai bun probabil e CCleaner, nu e intrusive deloc ca altele, nu sta tot timpul pornit ca altele (si sa iti fure din baterie) si isi face treaba la fel de bine, daca nu chiar mai bine. Il pornesti, dai Analyze, stergi, si gata.