| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand aplic o tema pe telefonul meu (Nokia 6300) imi zice memorie insuficienta dar eu am destula memorie ...am card... si nu`mi merge nici o tema pe el.cine ma poate ajuta?

6 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Poate că memoria proprie a telefonului este plină.
Transferă cîteva fişiere din telefon pe card şi încearcă din nou.

| pepe a răspuns:

Poate rezoluţia imaginii este prea mare.

| AsU_2581 a răspuns:

Muta tot din memoria telefonului in cardu de memorie si activezi temele direct de pe cardwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu am nimic pe memoria elefonului...am tot pe card angry

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la mine e la fel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma refer nu este nimic in memoria tel dar de ce mi-a arata plina? apropo nu mai pot primi nici sms din aceasta cauza. imi trebuie un cod de resoftare