| flyms23 a întrebat:

Buna am Samsung galaxy s3 mini si nu stiu ce am facut cu un program Odin si am instalat firmware de la s3 ...si acum cand il aprind imi arata logoul cu textul Samsung galaxy GT-18190
si nu mai face nimic ramane asa inghetat... va rog daca puteti sa-mi dati firmware original sau o solutie. Multumesc

Răspuns Câştigător
| TrustStyle a răspuns:

Asta nu este neaparat o problema,puteti incerca metoda de factory reset. Daca nu mai puteti aprinde telefonul, incercati metoda asta: Cand apasati butonul de start, tineti-l apasat impreuna cu butoanele -volume UP si Home, asta o sa va redirectioneze in Bios-ul telefonului, sau mai decent un fel de recovery.Acolo va ghidati prin sagetile de volum si alegeti optiunea factory reset, este o posibila "reparatie" a telefonului care functioneaza in proportie de 90%, daca mai ai intrebari, spune-mi!

| AndreiEmanuel7733 a răspuns (pentru TrustStyle):

Daca am brick-uit telefonul.ce pot face?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| doragiulia a răspuns:

Daca esti pe abonament cere sa ti se schimbe telefonul daca nu incearaca sa suni la Samsung happy

| flyms23 explică (pentru doragiulia):

Da happy am 2 ani garantie o sa ma duc sa mi-l faca ca degeaba sun la Samsung ca nu-mi da alt galaxy laughing prea scump pentru ei sad

| darrio2007 a răspuns (pentru flyms23):

Daca din intamplare s-a umblat si la soft, pierzi garantia.Adica ti-l repara dar platesti.