| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu Nokia 100 si am uitat codul de siguranta, sti cum l-as putea afla? sau macar sa il schimb. multumesc.

9 răspunsuri:
| Razvanp69 a răspuns:

Zi-mi imei-ul si iti zic eu codul

| CsTskater a răspuns (pentru Razvanp69):

351941050611912 asta e al meu am Nokia 100 si imi da master code 0754014045 dar nu merge il scriu la security code dar nu merge
Ma poti ajuta? id: cst.skater

| Razvanp69 a răspuns (pentru CsTskater):

Ai vreun usb la telefon?

| CsTskater a răspuns (pentru Razvanp69):

Nu... Dar acum am un telefon Huawei g6600 si nu mai stiu parola de la mesaje ce ma fac? sad

| Razvanp69 a răspuns (pentru CsTskater):

Dezinstaleaza aplicatia. Ca de multe ori parola la mesaje e o aplicatie instalata de tine.

| CsTskater a răspuns (pentru Razvanp69):

Am rezolvat-o si pe asta laughing trebuia doar sa ghicesc coduwinking Dar totusi daca primesc ceva prin intermediul bluetooth-ului nu stiu unde s-a salvad straight face

| Razvanp69 a răspuns (pentru CsTskater):

Mesaje sau recived files

| Graffy97 a răspuns:

Scrie aici http://nfader.su/ imei`ul care e sub baterie :) Funda?

| alaska01 a răspuns:

Nu merge... imei-ul este 359283046485198