| Brigitte17 a întrebat:

Am si eu o problema. De cateva saptamani cam odata pe saptamana ma suna un numar cu prefixul 0372. Cand ii raspund nu imi spune nimic, iar cand incerc sa il apelez eu imi spune ca e numar gresit. Cum se poate? Care e cauza?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Prefixul e de la Vodafone.Doar daca mergi la ei sa vezi care e treaba cu numarul.Succes thumbs up

| d3javw a răspuns (pentru stlucian):

03 nu e de la nici un voda poate doar 073 eu stiu ca 03 e ceva prefix de la nuemerele de Italia

| stlucian a răspuns (pentru d3javw):

Http://www.ziarulevenimentul.ro/......69788.html

Pentru Italia ar trebui sa apara un + in fata