| alexandraa1995 a întrebat:

Am si eu un Vodafone smart 2 iar de curand am activat o tema de deblocare a telefonului(trebuie sa faci un model pe ecran si se debloca).Eu am uitat ce model am facu si pentru ca am incercat de prea multe ori acum imi spune ca trebuie sa imi introduc contul de pe google.Am incercat sa scriu si tot nu merge.Nu pot sa intru in meniu, nu pot sa fac nimic.Ma puteti ajuta?happy

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Încearcă cu metoda de la linkul :

http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/