| LoveChocolatexD a întrebat:

Am o problema mare, am un Allview H2 Qubo si pusesem la deblocare un model. Din nefericire l-am uitat si nu pot sa mai deblochez telefonul. Am incercat de foarte multe ori sa il deblochez iar acum nu mai pot incerca un alt model. Ma puteti ajuta sa aflu cum il pot debloca? Chiar nu mai imi amintesc parola. FUNDA!

1 răspuns:
| Cristian_Precub_1974 a răspuns:

Cine stie cum sa deblochez tel.ca am bagat parola gresita si nu mai pot debloca.imi cere un mail si nu ma pot loga