| anonim_4396 a întrebat:

Am un Allview a5 quad, android 4.2.2 şi aproape de fiecare dată când intru pe diverse site-uri(aplicatii) fb, olx etc îmi scrie că aplicaţia nu răspunde şi mă întreabă dacă opresc sau nu. Oare care ar putea fi cauza? E enervantă rău treaba asta că fac ceva important pe un anumit site şi mă trezesc cu aplicaţia oprită. Help!

2 răspunsuri:
| Marian9832 a răspuns:

Ai incercat resetarea la setarile din fabrica?
Daca nici asa nu merge poate este din cauza memoriei ram (inainte sa intri in aplicatie/web mai inchide procesele )

| Lucas_Marcut_1993 a răspuns:

Aplicatiile de la Allview face asa dar nu bai....descarcati google sau mozila sau opera