| AndraSiAtat a întrebat:

Am un Allview P5 Mini dual sim si am doua intrebari in privinta acestuia.1. Daca am dezinstalat din greseala aplicatia Pou mai por reveni la nivel obiecte etc? 2.de ieri nu se mai aude nici un sunet la telefon nici tastatura nici apel nici nimic am verificat profilul si setarile am dat si reinitializare la telefon si tot nu merge.Astept un raspuns cat mai rapidhappy

4 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Hey.

La prima intrebare e ca trebuie sa o iei de la capat cu tot. Odata ce l-ai sters o iei de la capat. Si la a 2a as zice sa intrebi un "expert" in telefoane sau sal duci la service daca ai garantie. Sau daca mai ai rabdare incearca cum ti-a zis @TiReXdEpEnEt. Si poate iti va merge. Succes!

| oldschoolrom a răspuns:

Cred ca raspunsul cel mai bun il poti lua de aici office@allview.ro

| TiReXdEpEnEt a răspuns:

Incearca sa il inchizi si sa il deschizi din nou! Si eu am patit acelasi lucru la un Samsung Galaxy Y Duos si l-am inchis l-am deschis si mergea!

| AndraSiAtat explică (pentru TiReXdEpEnEt):

L-am inchis si deschis de 100 de ori dar mai incerc:-