| Andreeasps a întrebat:

Am un galaxy J5 iar ecranul este rezistent la zgarieturi din cate am vazut. Intrebarea mea este daca ar mai trebui sa ii pun folie protectoare? Fundaa

3 răspunsuri:
| heAdgN a răspuns:

EU recomand folia de stica Tempered Glass. Costa 50 lei dar merita. EU am avut pe s4 si mi-a scapat de vreo 5 ori pe jos si ecranul nu a avut nimic.

| DemBow a răspuns:

Si eu am J5 si i-am pus folie de sticla(costa 30 de lei). Oricat ar fi el de rezistent la zgaraieturi, odata si odata tot o sa se zgarie sau chiar sa se sparga. Pune-i o folie. Ai putea sa pui si folie de plastic (15 lei), dar ecranul tot se poate sparge.Pentru 15-30 de lei chiar nu merita sa risti.

| songoku10002002 a răspuns:

Pe orice telefon apar zgarieturi in timp, oricat de performant ar fi. Poti sa pui folie pentru zgarieturi, recomand folie de sticla, este mai scumpa dar protejeaza si impotriva cazaturilor.