| Popan_Danut_1984 a întrebat:

Am un Galaxy S6 cu microfonul de difuzor defect, adica, atunci cand il pun pe difuzor in convorbire, cel cu care vorbesc nu ma aude, la fel si pe skype si facebook-messenger cand apelez pe cineva video. Stie cineva cum as putea sa-l repar acasa si nu la service? Da pun cumva sa functioneze microfonul principal si atunci cand e pe difuzor? Multumesc

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Telefonul nu are functia TROUBLESHOOTING? Incearca la resetari sau revenirea la setarile din fabrica! Atentie, la pozele sau videoclipurile sau documente(date, notificari im[portante) din biblioteci!