| LisaJulie a întrebat:

Cum fac sa îmi blochez pe telefon mesajele de la Vodafone? Primesc din ce în ce mai multe mesaje de la Vodafone cu reclame de tot felul!

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mergi direct la ei sa le comunici oful tau, e mai productiv astfel.

| Hyperion7 a răspuns:

Mesaje unde? Email, SMS standard?
Daca e vorba de mail, mai jos de tot ai unsuscribe sau dezabonare
Iar dacă s vorba de mesaje, suni la 567, iar la toate întrebările robotului selectezi "nu", după n ar mai trebui sa primești nimic
Bafta!

| LisaJulie explică (pentru Hyperion7):

Cat îți mananca din cartela acest apel! Eu sunt la cartela nu la abonament

| Hyperion7 a răspuns (pentru LisaJulie):

Nu îți mănâncă nimic, eu am putut sa sun și fără minute sau credit.
Enjoy