| Marian_Pui_1992 a întrebat:

Buna!
Am un Huawei p8, astazi l-am deschis si l-am pornit, am facut configurarea cum trebuie si l-am testat. A functionat perfect.L-am lasat pe dulap vreo 1 ora si jumatate si dupa care nu mai pornea si nici nu se incarca...
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Incearca sa il resetezi, daca nu merge atunci ar trebui sa il duci de unde l-ai luat, cel mai probabil o sa ti-l inlocuiasca sau o sa incerce sa ti-l repare. Funda?

| Paraschiv_Vlad_1990 a răspuns:

Ar trebui sa il duci de unde l-ai cumparat si ei ar trebui sa ti-l schimbe. Eu personal am avut aceeasi problema cu o tableta Eboda R70 si asta am facut. Astept Funda!