| pitikaaa a întrebat:

Am un iPhone 4. Nu primesc mesaje cat timp îmi este închis telefonul. De obicei, când îl deschideam, primeam mesajele, sau dacă mă suna cineva îmi aparea "Ai fost apelat de..." Dar acum nu îmi mai apare. De ce? Ce pot să fac?

4 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Mergi la un magazin specializat.
Funda?

| Servicetel a răspuns:

Buna! Problema ta este de la notificarile pe care le primeai presupun de la reteaua Cosmote, ca sa iti reactivezi aceea optiune tasteaza **62*178# si ar trebuie sa functioneze.

| pitikaaa explică (pentru Servicetel):

Sunt pe Orange

| Servicetel a răspuns (pentru pitikaaa):

La cele de la Orange nu le cunosc, cel mai bine la orice centru Orange te duci cu telefonul sau poti sa suni la relatii cu clientii la ei si poate te scapi de un drumm