| DianaElena1234 a întrebat:

Buna, am un iPhone și de ceva timp de când i-am făcut upgrade la iOS 11, noaptea de exemplu mi se activează wifi-ul singur și sincer chiar ma enervează. Știți de la ce ar putea fi sau ce sa-i fac sa nu se mai activeze?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Intri la setari si dai wifi off aia e tot, nu are cum singur sa se puna on.Nu am auzit asa ceva pana acum.

| Roxin1122 a răspuns:

Dai pe mod avion am un motor... Și așa îmi face și mie dar și cu bluetot și cu wifi

| Stoica_Liviu_1997 a răspuns:

Nu se activeaza singur la update au bagat o chestie noua, cand ii dai off din panoul ala cu functii care se afiseaza cand dai slide up de fapt doar deconectezi de la reteaua wi-fi nu opresti wi-fi-ul de tot, telefonul mai tatziu vazand o retea disponibila se conecteaza automat, sper ca te am ajutat, de acum in colo incearca sa l dezactivezi din setari