| Alex_Alex_1989_EVCn a întrebat:

Mi-am luat un Samsung GT-I9100 si cand ii dau sa mi se activeze wifi-ul scrie se activează... si dupa 7secunde mi se opreste wifi-ul singur fara sa imi arete nici o retea

Va rog ajutatima! :-)

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa-ti copiezi toate datele (poze, melodii, numere de telefon care nu sunt salvate pe sim, etc.) dupa care sa intri la setari si sa-i dai o resetare date din fabrica( va sterge tot ce ai pe el si va reinstala softul ) dupa care va merge. Sper ca am fost de ajutor.
happy