| Alexuuu21213 a întrebat:

Am un Microsoft Lumia 535 Dual Sim si cand deschid aplicatia Lumia Camera arata ca se incarca si dupa revine la meniu... Ce pot face? Am dat si Revenire la setarile din fabrica si degeaba... Fundaa!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest Lumia despre care spui este unul dintre cele mai proaste modele. A cazut mult Nokia, la putere fiind Samsung. Problema este de la software. Fa-i o resoftare in service... cred ca te costa bani ...habar n-am.

| JustMe4ever a răspuns:

Dezinstaleaza aplicatia si instaleaz-o iar. S-au poti instala alta...

| Alexuuu21213 explică (pentru JustMe4ever):

Nu merg nici alte aplicatii de tip foto...

| JustMe4ever a răspuns (pentru Alexuuu21213):

Restarteaza-l (dar salveaza tot ce ai important inainte)
(eu am un 625... Se inacalzeste cand e mai suprasolicitat, dar e ok)

| Alexuuu21213 explică (pentru JustMe4ever):

L-am restartat de "n" ori si tot nu merge...