| MariusN1 a întrebat:

am un prieten care si-a facut abonament de 60 euro la Vodafone pentru un Iphone 5. El urmeaza sa plece dincolo pentru mai mult timp si nu mai vrea sa plateasca abonamentul iar eu vreau sa cumpar telefonul de la el, intrebarea e: daca nu plateste abonamentul si intra in proces, este posibil ca Vodafone sa isi recupereze telefonul pe baza de imei sau altceva?

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Nu are cum sa ti-l ia. thinking De obicei Apple astia, jegosii, stiu tot despre device-urile lor. Nu are cum sa ti-l ia si nici nu pot sa ti-l blocheze.

5 răspunsuri:
| MariusN1 explică:

Nu intentionez sa preiau eu abonamentul

| Bajmatara_Raul_1995 a răspuns:

Daca nu plateste, la proces o sa ceara banii restanti. Dar invata sa scrii iPhone

| MariusN1 explică (pentru Bajmatara_Raul_1995):

Copile esti profesor de morfologie si eu nu stiu? cred ca fiecare a inteles ce am spus dar asta e Romania. tara atotstiutorilor.

| Bajmatara_Raul_1995 a răspuns (pentru MariusN1):

Alt taran care nu vede ce scrie si se ia de altii... Vrei sa iti iei iPhone dar nii macar nu stii cum se scrie... Romania e si tara cocalarilor care vor "Iphone"

| MariusN1 explică (pentru Bajmatara_Raul_1995):

Bagumeash toata **** in mata care te-o facut sluga pizdii, in realitate iti rup mana si te bat cu ea fgm de copil sugaci