Întrebare recomandată | Iuliana096 a întrebat:

am un Samsung galaxy mini si as vrea sa stiu cum pot sa reunesc apelurile intr-o conferinta. Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi acolo unde ai un+ si scrie add apel sau ceva de genu in timp ce vorbesti deja cu cineva

| Iuliana096 explică (pentru anonim_4396):

Cand apas pe + cel cu care vorbeam deja intra in asteptare si tot asa, pe cand eu vreau sa imbin apelurile deci sa vorbesc cu 2 persoane deodata

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iuliana096):

Apoi apesi pe tastea de meniu si acolo zice creare conferinta