| Iulia8659 a întrebat:

am un Samsung galaxy s3 si nu stiu ce trebuie sa fac, ca sa pot pune emoticoane cand dau comentarii pe fb. Este vreo aplicatie care trebuie instalata sau? Multumesc pentru ajutor.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In chat cauti o varianta care te lasa sa pui emoticonuri e pe acolo usor de gasit.

| DiidiiDuuda a răspuns:

Eu mi-am descarcat de pe Google Play, tastatura Emoji, apoi am instalat-o.

| Iulia8659 explică (pentru DiidiiDuuda):

Dar cum pot sa fac sa nu mi se schimbe tastatura? Sa ramana cea originala.

| DiidiiDuuda a răspuns (pentru Iulia8659):

Nu se schimba, iti adauga doar un semn de genu '' happy '' la tastatura originala.

| Iulia8659 explică (pentru DiidiiDuuda):

La mine se schimba. Si chestia asta ma enerveaza...Multumesc oricum.

| DiidiiDuuda a răspuns (pentru Iulia8659):

Eu am E-Boda Raimbow V45 si la tastatura imi mai apare si un + si daca dau acolo si dau la setari pot sa pun ce tastatura vreau adica am mai multe modele si cea originala si altele, incearca asa!

| Iulia8659 explică (pentru DiidiiDuuda):

Eu am un s3, dar cea originala nu imi apare. doar cele din aplicatie.