| Negroiu_Mihnea_1996 a întrebat:

Buna! Am un Samsung s5 si cand il zgudui se aude ceva in el, cam pe la camera pe acolo! Ce are? Dau funda!

4 răspunsuri:
| Mirke a răspuns:

Are ceva in plus! ai probleme cu el? poate au uitat coreeni vreun coleg de-al lor pe acolo, ce iti iese in poze?

| MaleficaFaraNume a răspuns:

Daca pozele ies clare atunci nu e de la camera, poate reusesti sa-l desfaci sa vezi ce are, mai stii poate nu e nimic grav
funda?

| Mirke a răspuns (pentru MaleficaFaraNume):

Esti chiar malefica, nu deschizi nici un aparat doar sa vezi daca are ceva, nu ai invatat pana acum ca nu repari decat daca e stricat? Asa risti sa strici un aparat bun!

| Negroiu_Mihnea_1996 explică:

Si lu vecinul meu la fel se aude