| Caro34 a întrebat:

Am un tel. cu Android si am cont pe gmail.com, dar daca vreau sa ma loghez cu contul sorei mele nu-l deschide si nu-l mai vrea nici pe al meu, dandu-mi mereu eroare: "Contul nu exista sau parola introdusa nu-i buna" si-mi da un link de recuperare a parolei. Insa daca intru de pe net, contul e OK si parola OK. Este vreo setare ce trebuie facuta ca sa recunoasca ambele conturi si sa le si pot folosi? Daca Da, cum o pot face? Mii de multumiri!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai incearca dupa catva timp.Va merge.

| MskDesign a răspuns:

Daca esti conectat la reteaua wifi pe care o ai in casa si ai ip dinamic, inchide modemul si redeschidel cam dupa 10 secunde si vezi daca merge.Nu mai baga 2 conturi pe acelasi dispozitiv.