| GreenBug a întrebat:

Salut,am o mare, mare problema!
Eu stateam pe mess si nu l-am vazut pe fratele meu luandu-mi telefonul.Telefonul meu are o parola de securitate facuta de mine dar el a introdus parola de 15 ori gresita si telefonul mi s-a inchis.
Cand l-am redeschis imi spunea ca parola a fost introdusa de prea multe ori gresita si imi cerea sa ma conectez cu adresa de email Google si cu parola de la Google.Am incercat dar nu mergea, ba chiar mi-am facut si cont Google pentru asta si tot nu mi-a mers.Nu stiu daca are importanta dar telefonul meu este un Samsung Galaxy mini2.
Ce pot face caci am jocuri,poze,melodii,numere de telefon importante si nu vreau sa le pierd.
A da...o colega se juca si si-a introdus ea contul de la google in telefon, si acum cand deschid android market sau google play se conecteaza automat la contul ei crying.
Numele ei este ceva de genul Nukerita@gmail.com(aproximativ).
Ce sa fac?!

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Buna! Cel mai indicat este sa iti duci telefonul la un service si te vor ajuta cei de acolo.Si eu am avut o problema asemanatoare dar pana la urma s-a rezolvat, pentru ca mi l-au,, reparat'' cei de la Orange laughing Pe viitor incearca sa nu iti mai lasi telefonul la indemana fratelui tau sau la altcineva.