| Denyysa27 a întrebat:

Am un telefon care are ecranul spart si as vrea sa stiu care este cea mai buna metoda:sa cumpar un telefon nou sau sa-l repar pe cel care il am?

2 răspunsuri:
| MarinaaLarisaa a răspuns:

Eu zic că e mai bine să-l repari, nu ştiu ce telefon ai, dar probabil te costă mai puţin reparatul decât unul nou. Dacă crezi că e prea vechi telefonul îţi poţi lua unul nou.

| Denyysa27 explică (pentru MarinaaLarisaa):

Am un ZTE UN71, este din Spania, nu stiu daca a implinit un an de cand il am, dar cand mi l-a luat tata a zis ca era un model nou.Am vru sa imi iau un Nokia Asha 210, dar m-am hotarat sa nu mi-l mai cumpar, pentru. ca telefonul care il am acum are Android pe langa acel telefon