| Danyelytha a întrebat:

Am un telefon Htc si nu are limba romana.
o pot descarca din magazin play sau de undeva? multumesc

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Nu cred ca o sa pierzi garantia, iti da resoft printr-un cablu de date prin calculator. eu stiu cand pierzi garantia este atunci cand umbli in el, il desfaci? s-au scapi pe jos, scrie pe spatele garantiei ce accepta daca mai ai garantia

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Doar de la producator, daca are pentru modelul tau.

| OnuOnulică a răspuns:

Poți schimba limba de la setări.

| octav005 a răspuns:

Daca nu ai la setari. o poti face la un service specializat. dar contracost

| Danyelytha explică (pentru octav005):

Dar nu pierd garantia?

| octav005 a răspuns (pentru Danyelytha):

Nu cred ca o sa pierzi garantia, iti da resoft printr-un cablu de date prin calculator. eu stiu cand pierzi garantia este atunci cand umbli in el, il desfaci? s-au scapi pe jos, scrie pe spatele garantiei ce accepta daca mai ai garantia

| j1NNNx a răspuns:

La setari -> telefon -> limba? :/

| Danyelytha explică (pentru j1NNNx):

Nu are limba romana in setari