| Areea995 a întrebat:

Am un telefon Nokia Asha 200. Sunt sunata cu numar ascuns de vreo 3 saptamani, de vreo 7-8 ori pe zi. Cand rasund, nu vorbeste nimic. As putea sa il opresc sa mai sune sau sa-i descopar numarul de telefon?

2 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Nu cred ca poti bloca sa te mai sune un numar ascuns. Poti bloca doar numere.De aflat numarul celui care te suna cu ascuns...am vazut asta pe youtube http://www.youtube.com/watch?v=CsARDHkXajk. Nu am incercat!

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Incearca din setari la apeluri sa blochezi apelurile cu numar ascuns aproape toate telefoanele din ultimii an au aceasta optiune