| MrWrestleMania a întrebat:

Pot sa fac la vreun telefon sa opresc pe cineva cumva sa nu ma mai sune? Adica sa aleg numarul, iar de pe al cel numar sa nu ma mai poata suna. Stiti cumva? Va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| MrWrestleMania explică:

Da. Am Nokia 6500 slide, da nu merge daca dau la optiuni... deci, va multumesc pentru raspunsuri happy

| seen a răspuns:

Add in black list
Spune modelu de telefon

| xBlonde a răspuns:

Da,poti bloca.La mine de exemplu daca dau la optiuni la un numar sau un contact una din ele este"lista refuzare"big grin

| elenababy a răspuns:

Nu cred ca poti bloca un numar pe telefon, posibil sa gresesc. Dar poti sa nu-i raspunzi si la un moment dat va inceta sa te sune.

| TutiGMati a răspuns:

Trebuie sa stii urmatoarele:
1.numarul pe care vrei sa-l blochezi
2.ce extraoptiune are
3.suna la 1234(relati cu clientii)si spune-le ca ai pierdut o cartela si vrei sa o blochezi dupa aia le dai numarul pe care vrei sa-l blochezi
BAFTA!