| mihaella00elena a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S Duos si am o problema cu WI-FI-ul. De fiecare data cand il aprind se descarca aplicatiile sau jocuriile pe care le-am instalat ulterior.
Care poate fi problema?

Răspuns Câştigător
| SonicTheHedgehog a răspuns:

Se actualizeaza aplicatiile/jocurile automat. Poti dezactiva asta pe google play.

2 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Dai la optiuni cand esti in google play si te duci la actualizare automata a aplicatiilor.O setez pe niciodata.Le poti actualiza automat

| cosminX a răspuns:

Sunt actualizarile jocurilor/aplicatiilor. Intra in google play si dezactiveaza