| Denysa_Lupascu_1995 a întrebat:

Buna am un telefon Sony Ericsson k330 si am ecranul alb dar pot suna pe cine vreau! Ce pot face sad? Funda cine ma ajuta :*

2 răspunsuri:
| Radu1015 a răspuns:

Du-l la un service.

| Crimo3Gf a răspuns:

Logic ar fi sa-l duci la un service cevathinking sau la o cunostinta/prieten/a care repara telefoane daca ai probleme cu display-ul. Sau sa te duci inapoi de unde l-ai cumparat (doar daca e nou, sau cu contractul daca asa e din fabrica) si vor fii obligati sa-l repare gratuit.