| NICOLETANICO04 a întrebat:

Buna am Vodafone smart | | cu android daca descarc un joc in calculator si apoi vreau sa il descarc in telefon prin cablul de date cum fac explicati-mi pasi.Va rog

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Este foarte simplu faci un folder bagi jocurile pe care le descarci in folder si apoi bagi cablul de date ti se deschid fisierele telefonuli si iei jocurile din calculator si le bagi acolo in fisierele telefonului cel mai bine tragi cu tot folderul sau creezi unul nou in teelefonn, eu am scris jocuri si aplicatii, tu scrii cum vrei, eu asa fac de obicei fiindca gasesc jocurile mai repede si nici nu trebuie sa stau sa le mai descarc o gramada pe telefon, cel mai bine ar fi sa ai un card si cand bagi cablul de date ti se deschide si folderulcardului, acolo ar fic el mai bine sa bagi aplicatiile si jocurile creinduti un folder acolo.

| NICOLETANICO04 explică (pentru Vvistula):

Da am reusit multumesc mult! si ti-am dat funda

1 răspuns: