| dhgrufgyrjk a întrebat:

Are cineva din voi iphone 6 cu memoria de 16 gb? Sau iphone 6 s cu 16 gb? Vreau sa-mi cumpar si am inteles ca nu merge bine cu asa memorie slaba. Cei care au spuneti-mi daca va ajunge memorie pentru ceva...si cam cate poze aproximativ incap.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad ce treaba are spatiul de stocare cu modul in care functioneaza.

| dhgrufgyrjk explică:

Pai uite asa mi s-a spus, deacum voi sti...deci face sa-ti cumperi iphone 6s cu 16 gb?

| FleshUl a răspuns:

Nu are nicio legatura spatiu de stocare al telefonnului cu afectarea sistemului (poate doar daca ai virusi) si in orice caz memoria care ajuta telefonul la sistem este memoria RAM.Si ca sa iti raspund si la inttebare incap foarte multe poze. De exempul eu am card SD de 16 GB si am peste 1200de poze si peste 200 de melodii.