| AndreiTudose a întrebat:

Vreau sa achizitionez un iphone 7. Din cate stiu si din cate am auzit memoria de 32 de gb nu ar fi suficienta. Tin sa precizez ca eu nu voi folosi telefonul la filmari 4k si chestii mai complicate. Daca fac 2, 3 poze la nu stiu cat timp, mai descarc o aplicatie si cam atat. Acum vreau sa stiu daca merita sa cumpar 32 gb sau sa cumpar cu o memorie mai mare.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Si atunci de ce vrei telefon de ultima generatie daca nu o sa folosesti 70% din functiile lui? Doar asa, sa te poti da mare... Ia-te ceva mai ieftin!

| GdX a răspuns:

Orice telefon in ziua de astazi cu o memorie de 32 este doar sa il ti pe post de simplu telefon. Ia-ti cu memorie mai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine îți iei alt telefon, cu Android, unu cu cameră bună, care poți să-i pui card SD și măcar are și mufă jack.